Hoe een uitbreiding te bouwen

Het ontwerpen en storten van betaling voor het bouwen van een uitbreiding vereist een aanzienlijke investering van tijd en geld. Hier is hoe je het meeste uit die eerste uitgaven te maken, zodat uw geld wordt besteed aan een goed gebruik – u kunt besparen op uw energiekosten.

Let op: een aanbouw kan duur zijn als deze ontworpen is om binnen de voorbouw van het huis te passen en het is moeilijk voor een bouwkundig ingenieur om de daklijn te ontwerpen die van vitaal belang is voor het ontwerp van de aanbouw. Uw bouwmanagement (architect) moet u advies kunnen geven over de kwesties waarmee rekening moet worden gehouden.

Omgaan met (de meeste) aannemers voor een uitbreiding vereist een werkrelatie tussen bouwer en huiseigenaar. Gezien het feit dat de gemiddelde aannemer 12 dagen op de bouwplaats wil werken, is het raadzaam om een soort van documentatie te hebben over de manier waarop u met de aannemer bent omgegaan – bijvoorbeeld of de ontwerper op de dag van de werkzaamheden alleen maar is komen opdagen om een tekening te laten zien van de voorgestelde uitbreiding zonder enig gesprek met de huiseigenaar.

De ellebogen moeten worden berekend op basis van de grootte van uw uitbouw.

Het ontwerp moet worden opgesteld door de onafhankelijke bouwkundig ingenieur ( constructeur ) van de bouwer om te voldoen aan de huidige bouwvoorschriften voor de nieuwe gebouwen en verbouwingen in overeenstemming met de bouwvoorschriften. Over het algemeen wordt erop gewezen dat bij een nieuwe ontwikkeling een ontwerp dat aan de voorschriften voldoet, een grotere kans heeft om de vereiste goedkeuring te krijgen.

Het ontwerp moet volledig worden gedocumenteerd, wat, afhankelijk van de omvang van de uitbreiding, tot 1 à 2 maanden in beslag kan nemen. Wanneer de uitbreiding voltooid is, is het van cruciaal belang dat 2 – 3 weken aan alle onderdelen is gewerkt voordat de certificeringstest op conformiteit wordt uitgevoerd en de documentatie bij de juiste partijen wordt ingeleverd – hierbij wordt gekeken naar de ontwerpen en de documenten die nodig zijn om de uitbreiding authentiek te houden. Indien u de rol van architect op u neemt, dan zou het proces van het ontwerpen van een uitbreiding minder tijd in beslag moeten nemen dan het hierboven geschetste schema.

Toetsing op conformiteit

De tweede fase van het goedkeuringsproces is het testen van de overeenstemming van het gebouw met de bouwvoorschriften A-70, die van toepassing zijn op uitbreidingen en wijzigingen aan het hoofdgebouw. De bouwcontroleambtenaar zal de uitbreiding toetsen aan de East London Building Regulations Part P en de Building Regulations Part L. A-70 is van toepassing op een uitbreiding die het gebruik en de belangrijkste circulatieruimte wijzigt; L-gordijnen zijn niet toegestaan, tenzij zij brandvertragend moeten zijn en voorzien zijn van middelen voor brandwering binnen en buiten, en luchtvertragend materiaal wordt gebruikt om de ruimte te isoleren.

Oorzaken van tekortkomingen:

Alle installaties van vensterglas moeten voldoen aan de Britse voorschriften en mogen niet hoger zijn dan 1 op het BS Oxford for the Natural Light Operations Schedule. Elke elektrische installatie moet voldoen aan de voorschriften voor:

Voor meer informatie over uitbreidingen en onderhoud kunt u terecht ophttp://www.architectingEntrance.co.uk

Thermostatische douche

Watertank op zonne-energie met een maximale statische lading;

testen van de brandwerendheid van gestampte aarde

Bouwvoorschriften voor preventie van ongedierte en plaagdieren met een beoordeling van –

Programmaeply Cruiserate (planmatig onderhoud),

Ventilatieproeven waar geen rookkanaal wordt gebruikt zijn –

Wanneer een bevoegd persoon toestemming geeft voor het werk, aangezien hoofdruimte niet vereist is volgens deze voorschriften en de ruimte die ontstaat door eventuele verbouwingen (of het nu gaat om een ruimte buiten de snelweg, maar niet beperkt is tot een woning met één verdieping) niet groter is dan 50 kubieke meter. Denkt u twee keer na als de renovatie het openbreken van een muur inhoudt?

Er is geen minimumvereiste voor een toegankelijk interieur…

Muren die ruimtes op de begane grond scheiden van ontoegankelijke dakranden

Ramen van minder dan 8 meter groot die rechtstreeks kunnen worden geopend, moeten brandwerend zijn (niet onderhevig aan aanduiding of andere controles), moeten een middel voor uitgang hebben.

die volledig exclusief voor gastoestellen zijn bestemd

popcorn-art brandwerend zijn en/of die net voldoen aan de Bouwbesluit Brandveiligheidseisen voor Bouwbesluit Goedkeuring zijn van toepassing.

Binnen gebouwde muren of schuine plafonds is er geen stand-by verbinding.