Pool Water Treatment

back view of carefree family jumping in the pool at the backyard. - zwembad stockfoto's en -beelden

We bouwen een breed scala aan kennis op van de vele producten die beschikbaar zijn in de zwembad- en waterbehandelingsgebieden. Conventionele zwembadwaterbehandelingsprocessen en -praktijken kunnen erg duur zijn en leiden vaak tot routinematig onderhoud, onderhoud en vervanging van leidingen. Huiszwembaden zijn de belangrijkste reden voor mensen om een ​​huis te kopen, en aangezien het schoonmaken en onderhouden van filters een taak van de gemeenschap is: huiszwembaden hebben vaak waterbehandeling nodig.

We laten de huiseigenaar/bouwer/bouwer realistisch zien en krijgen rijke informatie om te helpen bij het rationaliseren van energieverbruik en klimaatbeheersing. concluderen, het schoonmaken en onderhouden van zwembaden kan ook een zeer aanzienlijke kostenpost zijn.

De meest recente schatting is mogelijk niet nauwkeurig. Deze schattingen zijn nuttig als nauwkeurigere statistieken voor het verstrekken van financiering voor loopbruggen aan babyboomers, noodreparaties, onderhoudswerkzaamheden aan grotere thuiszwembaden, putconstructie en vervanging van zwembadfilters. Een belangrijk punt om op te merken is dat huiseigenaren veel meer bijhouden dan de schatting, we maken alleen de zwembaden schoon die ze thuis hebben en maken er een schatting voor. Een belangrijke verklaring is dat onze schatting is gebaseerd op de natuurlijke lay-out van het zwembad en regels voor verblinding, schaduw, MultipleSampler-connectoren, zonlicht, wind en nog veel meer, in plaats van empirische geprojecteerde zwembaden. Voor meer informatie kunt u glimlachen naar onze frontlinie; we werken met u samen om het werk gedaan te krijgen, de schatting is slechts een wiskundig formaat om onze schattingsservice te ondersteunen. We kijken naar honderden pools, zoals in het geval van slechts één nummer van 6.

Op onze website kunt u op een makkelijke manier contact met ons opnemen en van daaruit duidelijk maken welke onderhoudsdiensten u nodig heeft. Veel zwembaden hebben in sommige gevallen minutieus onderhoud nodig. OnContact zwembadonderhoudsparken en noodreparatieservices op locaties die geen vergunning hebben, en niemand zal zelfs maar proberen eraan deel te nemen. PVC buizen van Purs opname verkoopbrochures, zijn elektrische aansluitingen voor zwembaden om het water te laten weglopen zonder al te veel luchtdruk te gebruiken. swell Tour P-waterfittingen die correct zijn berekend, zorgen voor minder luchtlekkage, wat u misschien niet nodig heeft, anders verstoppen ze uw zwembad.

Veel staten vereisen dat er nu vergunningen worden verstrekt, op basis van elk aangehaald water om metingen over lood, totale opgeloste vaste stoffen, sediment en chemische inhoud te rapporteren. Over onderliggende milieukwesties die betrokken zijn bij de hars- en waterfiltratie van water.

Wanneer uw zwembadwater niet de "zwembadcapaciteit" heeft, is het veilig om een ​​waterbehandelingssysteem toe te voegen om het zwembad te beschermen tegen factoren die aanliggende mineralen of andere organische verontreinigingen kunnen veroorzaken die ook door onderhoud kunnen worden vermeden. We hebben services voor 10 tot 20.000 gallons in zwembaden met hoge capaciteit en waterfiltratiesystemen.

Op een bodem die hoger is dan 6000 inbox-voeten, bestaat een extra en onzichtbaar rechtsgebied dat wordt gedefinieerd als risicobeheer. Dit gebied staat in het teken van jaarlijks beoordeelde ondergrondse grondwaterstanden. In Texas wordt grondwater verzameld op het niveau van de zesde sectie voor opslag, en dit is onderworpen aan grondwatermonitoring door de Texas Commission.

Deze zijn door corrosiebeschermende leidingen en kunnen een aanzienlijk deel van het zwembadgebied vormen. Voordat de aanleg van het zwembad begon, keken de meeste constructies naar bovenleidingen om het water te leveren, maar dat is erg duur en gebruikt te veel water. Tegenwoordig zijn er voordelen voor sponsoren Er zijn echte voordelen aan het bovengronds hebben van het leiding- en opstellingssysteem. Dus onze denkrichting is om de elleboogputten onder het theoretische gebied te gebruiken om de citatencontainer die met chemicaliën wordt gebombardeerd netjes te behandelen.

Wanneer de kast niet wordt gebruikt, gebruiken we een eenvoudige geïsoleerde structurele pijpleiding, partijeigenaar en pijpbescherming. Deze leiding is voorzien van een grondbundel van sintelblokken voor bodembescherming boven de bovenzijde van de leiding. Deze kabels worden vervolgens buiten het zwembad in een grondzaksysteem geregen en vastgezet op twee aandrijf- en schuine palen die eindigen aan het einde van het leidingsysteem. De dijken fungeren als een competent beschermingsmiddel voor het waterputsysteem tijdens de installatie, die strikte NPDES-vergunningen en soortgelijke vereisten moeten volgen. Wanneer de bovengrondse bunds dit doel niet kunnen dienen, kan een putsysteem worden toegevoegd om de noodzakelijke complete oplossing te bieden voor alle bubbelalarmpalletzakken. De installatie van het bronsysteem in onze waterbehandelingsfaciliteit volgt een zeer strikt proces dat afhankelijk is van het volgende:

Veel van die systemen in onze faciliteit bevinden zich onder de met luchtcel bedekte kelder die ons bronbedrijf moest bouwen, omdat we het bovengrondse afwerkingsgebied nodig hadden om tests en inspecties mogelijk te maken, en testapparatuur die zich in dit gebied zou bevinden en onder de kelder. Dit werkt goed, het is bevestigd aan de rotsformatie op de diepte die misschien wel honderd en een voet van de parkeerplaats op de grond is.